AKTUALNOŚCi

2018-07-06

W mediach pojawiły się pierwsze oficjalne publikacje na temat ETi w Polsce. Turecki gigant ujawnił swoje ambitne plany podboju polskiego rynku słodyczy i słonych przekąsek. Oto niektóre publikacje:

Więcej
2018-07-05

To ważny dla nas dzień! ETi zostało oficjalnie zarejestrowane w Polsce i może rozpocząć swoją podróż, której celem jest dostarczanie Polakom pysznych promyków pysznych promyków słońca i dzielenie się  z nimi unikalnym smakiem naszych produktów.

Więcej
2018-07-05

Nasza firma wzięła udział w V Międzynarodowych Targach WorldFood Warsaw, które odbyły się w Hali EXPO w Warszawie.

Więcej
2018-07-05

Mięciutkie herbatniki pokryte pianką marshmallow w pięciu smakach (kakao, kokos, truskawka, melon i wieloowocowy) pojawiły się w sklepach Żabki … i ku naszej radości rozeszły się jak świeże bułeczki. To dopiero początek! Już niedługo kolorowe Pufy zawładną naszą wyobraźnią! Będzie Pufiaście!

Więcej
2018-07-05

Dziś pierwszy dzień kampanii reklamowej promującej ETi Puf. Nasze przebojowe Pufy opanowały Internet i postanowiły przywitać się z Polakami. Już niedługo zadebiutują w Telewizji. Przygotowały dla Was coś przebojowego! Bądźcie czujni.

Więcej
2018-07-05

I wszystko jasne! Pufy śpiewająco zaprezentowały się Polakom. Od dziś będziecie mogli nas widzieć i słyszeć nie tylko w Telewizji, ale także na naszej specjalnej stronie z atrakcjami.

Więcej
Udział